"De rust, die voor ons allemaal zo belangrijk is, wil ik mijn medemens laten ervaren via mijn massages. Daarom ben ik ook zo dankbaar dat ik door de kracht van aanraking de ander weer in contact kan brengen met zijn lichaam en gevoelens. In mijn sfeervolle massageruimte krijg jij de tijd om je compleet af te sluiten van de drukke buitenwereld, om je op je gemak te voelen, lekker weg te dromen bij zachte muziek en volledig tot rust te komen. Terwijl ik, vanuit mijn hart, jou mijn onverdeelde aandacht geef, kan je op je eigen tempo weer helemaal bij jezelf komen en genieten van de lijfelijke sensaties. Je hoeft niet te geven, alleen maar te ontvangen." Lees hier meer over mij.
Deze kalmerende massage met heerlijk geurende warme olie is bedoeld om lichaam en geest compleet tot rust te brengen, de balans te herstellen en de energie weer volop te laten stromen.
Lomi Lomi is een zeer mooie Hawaiiaanse massagevorm waarbij er voornamelijk wordt gemasseerd met de onderarmen en er lange en vloeiende massagebewegingen worden toegepast met een ruime hoeveelheid warme olie.
Tijdens deze ontspannende lichaamsmassage wordt je van kop tot teen gemasseerd met heerlijke geurende warme olie (geen gelaat).
Deze massage is fantastisch wanneer je niet al te veel veel tijd hebt, maar je toch weer snel fit en vitaal wilt voelen.
Deze massage is een hele prettige manier om het lichaam dat zo hard aan het werk is tijdens de zwangerschap te verlichten.
Wil je liever in je vertrouwde omgeving gemasseerd worden? Dat kan, ik kom dan naar jou. Je hoeft alleen een ruimte te hebben die goed kan verwarmd worden en waar plaats is voor mijn massagetafel (+/- 2,5m x 4m). Ik breng al het nodige mee. Je kan kiezen tussen de bestaande massages. Er zal voor elke massage een surplus gevraagd worden van 15 Euro. Hierin zit het transport en de tijd voor het opzetten en afbreken van de massagetafel.
De massage aan huis wordt enkel gegeven indien je binnen een straal van 15km woont en wanneer er makkelijk kan geparkeerd worden in de buurt van jouw woning.
Een massage is in eerste instantie heerlijk ontspannen en dat kan enkel wanneer je comfortabel ligt. En daar wil ik ook ten volle op inzetten door gebruik te maken van de beste materialen. De matras van de massagetafel is dik, breed en lang zodat je zacht ligt en ook grote mensen volledig op de tafel passen.
Daarnaast is mijn massagetafel uitgerust met de Felxrest hoofdsteun van Earthlite. Deze is ergonomisch ontworpen voor superieur comfort. Het gezichtskussen van topkwaliteit, dat gemaakt is uit een laag van luchtige gel en glasvezel in combinatie met een traagschuimlaag, zorgt voor de perfecte ondersteuning van het gezicht. Dit maakt dat je lang op je buik kan blijven liggen zonder dat je gezicht pijn begint te doen.
Wil je graag op de hoogte blijven van promoties, last minutes en interessante weetjes?
Dat kan door hieronder je voornaam, naam en e-mailadres in te vullen.